Порушення зернових угод: чи вплине це на вивезення урожаю та чому ООН не може завадити Росії

Порушення зернових угод: чи вплине це на вивезення урожаю та чому ООН не може завадити Росії

Ексклюзивно
Порушення зернових угод: чи вплине це на вивезення урожаю та чому ООН не може завадити Росії
Суховантаж. Фото: Getty Images

23 липня, менш ніж за добу після підписання зернового договору з Туреччиною та ООН, який передбачав вивезення урожаю з портів "Південний", "Чорноморськ" та "Одеса", Росія завдала ракетного удару по останньому, чим порушила домовленості та викликала "глибоку стурбованість" в ООН. Згодом РФ вдарила і по портовій інфраструктурі в Миколаєві.

Суспільне пояснює, для чого Україні потрібен експорт зерна, чому урожай не можна вивезти іншим шляхом, до чого призведе порушення зернових угод та чому ООН не може завадити Росії завдавати обстрілювати порти ракетами.

Зерновий договір не працює

Політичний аналітик Ярослав Католик розповів Суспільному, що зерновий договір виявився мертвонародженим і працювати не буде:

"Не минуло й 20 годин після цього договору, як в Одесу прилетіли ракети, хоча Росія брала на себе зобов'язання, що вона не буде обстрілювати портову інфраструктуру. Росія вкотре не дотрималася власного слова. Через це ризики проведення таких операцій стають надмірними. Я дуже сумніваюся, що якійсь страхові компанії наважаться страхувати ці судна. Вони розуміють, що можуть втратити всі гроші, тому що ці судна можуть бути обстріляними".

Порушення зернових угод: чому ООН не може завадити Росії та чи вплине це на вивезення урожаю
Ракетний удар по порту в Одесі, 23 липня. Суспільне Одеса

ООН нічого не зробить Росії

Ярослав Католик вважає, що Росія знищила механізм вивезення зерна, який ухвалили на зустрічі, тож тепер цей процес під питанням. При цьому ООН, за його словами, ніяк не вплине на Росію:

"Максимум на що вони спромоглися — висловити занепокоєння і все. Вони не можуть нічого вдіяти".

Аналітик стверджує, що ООН давно стала "травоїдною організацією", яка не має ефективних механізмів реагування та не може вплинути на Росію.

Реакція на обстріл портової інфраструктури

23 липня, після того, як росіяни атакували Одеський морський торговий порт крилатими ракетами типу "Калібр", міністр інфраструктури Олександр Кубраков заявив, що Україна продовжить підготовку до запуску експорту аграрної продукції через Чорне море пори те, що Росія завдала ракетного удару по Одеському порту.

Генсек ООН Антоніу Гутерреш заявив, що"однозначно засуджує" обстріл порту в Одесі і підкреслив, що виконання зобов’язань щодо безпечного руху, взятих напередодні Росією, Туреччиною та Україною є обов’язковими. У Кремлі заявили, що ракетні удари по порту Одеси не повинні впливати на вивезення продукції.

24 липня адміністрація морських портів почала формувати каравани на вихід та захід суден до портів "Одеса", "Чорноморськ" та "Південний", а наступного дня Міністр інфраструктури Олександр Кубраков повідомив, що у Стамбулі триває фінальна підготовка до відкриття координаційного центру за дотриманням "зернових угод".

Чому вивезення зерна важливе для України

Як розповіла Суспільному директорка Департаменту аграрної політики Одеської ОВА Алла Стоянова, через морські коридори з трьох портів Одещини планують вивозити три мільйони тонн української агропродукції щомісяця. Це дасть змогу звільнити місце для збереження нового урожаю, який вже почали збирати.

Завдяки функціонуванню портів та продажу зерна Україна зможе отримувати валютні надходження. Вивезення урожаю з усіх трьох портів, передбачених угодою про експорт зерна приноситиме в бюджет країни близько мільярда доларів щомісячно. Таку оцінку висловив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Які є альтернативи портам

Адміністраторка Агентства США з міжнародного розвитку Саманта Пауер розповіла, що США та Україна розробляють "план Б" з вивезення зерна з країни. Він передбачає залучення автомобільного, залізничного і річкового транспорту, відправлення барж і коригування залізничних систем.

Голова державного підприємства "Адміністрація морських портів України" Дмитро Барінов у інтерв'ю Суспільному розповів, що питання експорту не вдасться вирішити без залучення морських портів. До війни українські порти відвантажували щомісяця п'ять мільйонів тонн агропродукції. Загалом у 2021 році обробили 160 млн тонн вантажів.

"Наведу приклад: навіть не дуже велике судно, 80 тис. тонн, яке у порту "Південний" відвантажувало зерно на експорт, дорівнює десь 3 600 автівок. Це 3 600 водіїв, 3 600 документів, сертифікатів, накладних тощо. Без розблокування глибоководних портів з терміналами такі об'єми замістити іншими шляхами неможливо", — розповів він.

Читайте також

  • Збитки від блокування портів в Україні склали мільярди доларів. Інтерв'ю із заступником голови АМПУ
  • Через "зернові" коридори в Чорному морі з Одещини планують вивозити 3 млн тонн агропродукції щомісяця
  • Судна з одеських портів виходитимуть у складі караванів. Вже приймають заявки судновласників

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок