На онлайн-конференції розповіли про перебіг будівництва мостів у Запоріжжі

На онлайн-конференції розповіли про перебіг будівництва мостів у Запоріжжі

На онлайн-конференції розповіли про перебіг будівництва мостів у Запоріжжі

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області отримала від Державної архітектурно-будівельної інспекції дозвіл на відновлення будівництва автотранспортної магістралі через річку Дніпро в Запоріжжі. До п’ятниці, 10 квітня, на об’єкті відбувались підготовчі роботи.

Розвантажити міст Преображенського в один бік - такий план будівництва на поточний рік, каже начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрій Івко. До п’ятниці, 10 квітня, на об’єкті тривали підготовчі роботи. Згідно з планами Служби автодоріг, до кінця року підрядник має з’єднати Хортицький район міста та острів Хортицю.

На онлайн-конференції розповіли про перебіг будівництва мостів у Запоріжжі

Начальний Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрій Івко доповідав про перебіг будівництва онлайн

«Ми плануємо виконувати роботи на наступних ділянках: це третя, четверта, п’ята та десята споруди. Третя – це Бабурка», - каже Андрій Івко. «Це ми з’єднуємо Бабурку з островом Хортиця. Тобто, ми зараз плануємо по четвертій споруді, у нас є її верхня частина, це безпосередньо над річкою Дніпро. Ми вже виконали надвижку у минулих періодах. Зараз її опускатимемо у проектне становище. Що стосується третьої споруди, то ми зараз проводитимемо наступні роботи: ми виробляємо демонтаж стапеля і перекидаємо його з верхньої частини на нижню. Це означає те, що щоб виконувати роботи по третій споруді, нам необхідна та територія, на якій розташований цей стапель. Коли ми перекинемо на нижню частину, на нижній частині ми вже збиратимемо надвижку на четверту споруду. І звільнимо місце для третьої споруди. Далі ми монтуватимемо третю споруду. І продовжуватимемо йти на зустріч п’ятій споруді. Там деякі роботи в попередніх періодах уже були виконані. Тобто, там є ділянки, де можна вже бетонувати, є ділянки, де можна вже армувати. І йти, скажімо, на зустріч Бабурці. Це основний фронт робіт, який ми плануємо виконувати у цьому році.»

На онлайн-конференції розповіли про перебіг будівництва мостів у Запоріжжі

Нині на об’єкті працюють близько п’ятдесяти п’яти – шістдесяти осіб. Загалом для проживання тих, хто буде задіяний у будівництві буде споруджене містечко з восьми споруд, дві з них вже готові, ще дві у стані будівництва. Також Андрій Івко на онлайн -пресконференції розповів і про фінансування робіт:

«Першого квітня була постанова Кабінету Міністрів, у якій Запорізькій області виділили 3,4 мільярди гривень. В тому числі 1,5 мільярди - це автотранспортна магістраль через річку Дніпро. До цього було виділено 1,5 мільярда, було виділено ще 500 і 750. Тобто, у загальній складності, 2 мільярда 750 мільйонів ми плануємо виконати на цю суму у цьому році роботи.»

Нагадаємо, підряд на будівництво мостів через Дніпро вартістю близько дванадцяти мільярдів гривень виграла турецька компанія «Онур». Загалом, будівництво запорізьких мостів триває з 2004 року.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди