Черкасцям надали відповіді на найбільш поширені питання стосовно оплати проїзду у тролейбусах

Черкасцям надали відповіді на найбільш поширені питання стосовно оплати проїзду у тролейбусах

Із встановленням у черкаських тролейбусах валідаторів, у містян виникали проблеми та запитання стосовно оплати за проїзд. Представники компанії, яка запроваджувала електронну оплату, надали відповіді на найбільш розповсюджені питання.

Карткою якої платіжної системи можна оплатити проїзд: VISA чи Mastercard?

Оплатити вартість проїзду можна за допомогою картки з безконтактною оплатою будь-якої платіжної системи, зокрема, Mastercard.

Чи дійсно паперовий квиток можна завалідувати лише на одному пристрої у тролейбусі?

Так, паперовий квиток з QR-кодом можна завалідувати на одному валідаторі, поряд з яким розміщена наклейка з написом "Скануй квиток тут". Зазвичай такі валідатори розміщені на передніх дверях тролейбуса.

Який термін дії у паперового квитка?

Термін дії паперового квитка — сім днів, оскільки термопапір, на якому вони друкуються, швидко псується.

Чому інколи кошти знімаються по декілька разів?

Система налаштована з інтервалом оплати одним платіжним засобом в одну хвилину. У разі, якщо ви прикладали картку декілька разів з інтервалом понад хвилину, тоді оплата зніматиметься за кожну спробу. Якщо виникло помилкове списання коштів, телефонуйте на номер телефону гарячої лінії+380 67 574 1088 .

Чому повідомлення про оплату інколи приходить набагато пізніше, ніж була здійснена оплата?

Це питання пов'язане зі процесами вашого банку.

Коли можна буде користуватися мобільним додатком "Smart Ticket Sity" на смартфоні?

Додаток Smart Ticket Sity вже доступний у Play Market та App Store. Найближчим часом буде доступна функція оплати через мобільний додаток. Наразі ця опція на тестуванні.

Що відомо

  • Із 1 липня в черкаських тролейбусах запрацювала електронна оплата проїзду.
  • Оплатити проїзд у тролейбусі в Черкасах можна карткою будь-якого банку, телефоном чи смартгодинником, які підтримують технологію безконтактної оплати. Також можна придбати одноразові квитки в мережі платіжних терміналів (McLaut).
  • Незабаром заплатити в електротранспорті також можна буде за допомогою мобільного додатку SmartTicket.City, який найближчим часом буде доступний для завантаження.
  • Проїзд для усіх пільгових категорій залишається безоплатним, розповів Суспільному начальник управління транспорту Віталій Москаленко.
  • У тролейбусах Черкас за оплатою проїзду пильнуватимуть контролери. У разі проїзду без оплати на пасажира чекає два варіанти відповідальності: йому запропонують придбати квиток у контролера, який обійдеться удесятеро дорожче (100 гривень). У випадку ж відмови – контролер викличе поліцію, і порушник сплатить штраф вже у двадцятикратному розмірі (200 гривень).

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок