У НАТО переконані, що Україна може забезпечити належний облік зброї від союзників

У НАТО переконані, що Україна може забезпечити належний облік зброї від союзників

Ексклюзивно
У НАТО переконані, що Україна може забезпечити належний облік зброї від союзників
. Зенітно-ракетний комплекс NASAMS, фото: офіційний сайт корпорації Kongsberg

У НАТО впевнені, що Україна належним чином забезпечує збереженість та облік зброї, яку отримує від союзників для захисту від російської агресії.

Про це Суспільному повідомив офіційний представник Північноатлантичного альянсу.

"Союзники по НАТО повністю солідарні з урядом і народом України в героїчному захисті своєї країни. Ми допомагаємо відстоювати фундаментальне право України на самооборону, шляхом безпрецедентного рівня підтримки. Ми впевнені у зобов'язаннях уряду України належним чином зберігати та вести облік зброї, що надана союзникам" — йдеться у повідомленні.

8 липня Конгресвумен США Вікторія Спартц звернулася з листом до президента Байдена про необхідність перевірити, чи є так звані "російські зв’язки" в очільника Офісу президента Андрія Єрмака. Членкиня Конгресу Вікторія Спартц висловила занепокоєння щодо нагляду за поставками зброї Україні.

11 липня Спартц опублікувала на власній інтернет-сторінці чергову заяву із закликами до відставки Єрмака.

12 липня у видання Financial Times опублікувало статтю у якій процитувало слова заступниці держсекретаря США з контролю над озброєннями Бонні Деніз Дженкінс про те, що "можливість того, що американська зброя, відправлена в Україну, може потрапити в чужі руки, розглядається".

14 липня Конгресвумен Вікторія Спартц опублікувала чергову заяву, у якій закликала запровадити належний нагляд за виділеною військовою допомогою створити спільну робочу групу щодо України.

14 липня Керівник Офісу президента Андрій Єрмак запропонував народним депутатам України створити Тимчасову спеціальну комісію для контролю використання зброї наданої партнерами. Єрмак заявив, що міжнародні партнери, зокрема представники НАТО повністю солідарні з українською владою та довіряють їй.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 141. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок