"Альфа-Банк Україна" перейменовують на "Сенс Банк"

"Альфа-Банк Україна" перейменовують на "Сенс Банк"

"Альфа-Банк Україна" перейменовують на "Сенс Банк"
.

"Альфа-Банк" змінює назву на "Сенс Банк", про що вже встиг сповістити Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку.

Про це повідомляє FinClub.

"Повне найменування українською мовою: акціонерне товариство "Сенс Банк". Англійською банк тепер буде йменуватися "Joint Stock Company Sense Bank".

НБУ відсторонив від управління банком російських акціонерів "Альфа-Банку" після накладення санкцій. Незалежним довіреним їх представником став болгарський економіст Сімеон Дянков. "Банк не хоче мати нічого спільного з країною-агресором навіть на рівні асоціацій і бренду, який працює в Росії", — зазначив він.

Мобільний додаток установи вже кілька років називається Sense SuperApp. "Альфа-Банк" віднесений НБУ до системно важливих. У ньому зберігається 48 млрд грн депозитів фізосіб (6% від усіх депозитів в українських банках) і 24 млрд грн коштів підприємств. Банк обслуговує 2,6 млн фізосіб, 55 тис. юридичних і 88 тис. ФОПів.

Міністерство фінансів США 6 квітня оголосило новий пакет санкцій проти Росії. Під санкціями й найбільший приватний банк Росії – Альфа-Банк (він четвертий за величиною банк Росії), а також 6 дочірніх компаній: Alfa Capital Markets LTD (Кіпр), російські "Альфа-Директ", "Альфа-Форекс", "Альфа-Лізінг", Amsterdam Trade Bank NV (Нідерланди), дочірній банк АТ "Альфа-Бан" (Казахстан). Мінфін визначив український Альфа-Банк окремою юридичною особою, яка не підпадає під санкції.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 138. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок