Сумчанин відзначився у матчі юнацького Євро з футзалу

Перший матч у рамках основного раунду юнацького Євро-2022 з футзалу зіграла у молдовському Чореску збірна команда України U19. Суперниками українців була збірна команда Андорри.

У першому таймі українці забили у ворота андоррців три "сухих" м’ячі. У другому суперник забив двічі на початку тайму. На це українці відповіли сімома влучними ударами по воротах. У підсумку 10:2 на користь "синьо-жовтої" команди.

Участь у матчі у складі команди України взяв сумчанин Олександр Сметаненко. Один з голів українців у матчі на рахунку Олександра. Завтра суперниками команди України буде збірна Бельгії.

• Сумчани зіграли у матчах чемпіонатів Європи.