Сумський дизайнер створює патріотичну продукцію

Сумський дизайнер створює патріотичну продукцію

Сумський дизайнер створює патріотичну продукцію
Фото: Суспільне Суми

Постери, листівки, футболки, а віднедавна – і поштові марки. Сумський дизайнер Дмитро Дубовик із перших днів війни створює патріотичну продукцію. Таким чином, говорить хлопець, мотивує людей не складати руки та працювати для нашої перемоги. Усі виручені кошти від продажу листівок, постерів, футболок і марок йдуть на потреби армії.

Постер із закликом «Суми вистоять і ти вистоїш» з’явився на фасадах сумських будівель у перші дні війни. Його сумчанин Дмитро Дубовик створив 26 лютого у бомбосховищі за 10 хвилин. Таким чином, говорить хлопець, намагався абстрагуватися від обстрілів та авіа ударів.

Сумський дизайнер створює патріотичну продукцію
Фото: Суспільне Суми

"Це моя точка зору, я так висловлююсь через візуал. І те, що можу зробити – якось привернути увагу до якоїсь проблеми. Я його намалював, виклав у Фейсбук зі словами підтримки, що Суми обов’язково буде українським містом. А потім до мене звернувся мій знайомий Андрій. Він безкоштовно надрукував постери і розвішував по місту. І розвішував з такою ідеєю, що вішали на ті заклади, які працювали", - розповідає дизайнер Дмитро Дубовик.

Далі Дмитро розробив патріотичні листівки. За основу взяв скульптуру Круазі "Янгол з дитиною". Їх можна було придбати у сумських закладах за символічний донат на потребу армії.

"Якщо людина щось бере, то вона простіше буде віддавати. Якщо людина бере листівочку, їй буде нескладно скинути якусь суму. Хтось може кинути 10 гривень, це також донат, і 6 гривень", - каже дизайнер.

Сумський дизайнер створює патріотичну продукцію
Фото: Суспільне Суми

Дмитро говорить, усі виручені кошти від продажу патріотичної продукції йдуть на потреби територіальної оборони та Збройних сил України. На сьогодні у колекції має постери, листівки, футболки. Із останнього – поштові марки.

"Замовили 53 комплекти марок, а всього серія буде лімітована 333. Зараз пішла перша хвиля предзамовлення. Майже всім уже роздав. Друг мій Жека Кузьмічов мені порекомендував зробити марки. Допоміг мені з Укрпоштою, щоб ці марки були як одиниця фінансова, тобто одна марочка – 12 грн. Приходиш на Укрпошту, відправляєш листа. Вони просто так не продаються на Укрпошті, я буду збирати списочок людей, які замовляють і потім розвожу кожному або зустрічаюся", - розповідає Дмитро Дубовик.

Сумський дизайнер створює патріотичну продукцію
Фото: Суспільне Суми

Надалі Дмитро Дубовик планує розширяти свою патріотичну колекцію. Адже говорить, таким чином мотивує людей не складати руки та продовжувати працювати для нашої перемоги.

"Дуже б мені хотілося, щоб українці залишилися, як є зараз. Вони всі, як одна людина, одна велика людина, яка штовхає здоровенну груду і здвигає її. Хотілося б, щоб так все і лишилося, щоб всі одне одному допомагали", - каже Дмитро Дубовик.

Авторка - Христина Довбня

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок