ЗСУ просуваються на кількох тактичних напрямках — Зеленський

ЗСУ просуваються на кількох тактичних напрямках — Зеленський

ЗСУ просуваються на кількох тактичних напрямках — Зеленський
. Президент України Володимир Зеленський. Фото: Офіс президента

Українські сили просуваються наразі на кількох тактичних напрямках, зокрема й на півдні – на Херсонщині, в Запорізькій області.

"Нарешті відчувається, що дуже потужно запрацювала західна артилерія та зброя, яку ми отримали від наших партнерів. Її точність дійсно така, як потрібно. Наші оборонці завдають дуже відчутних ударів по складах та інших точках, які важливі для логістики окупантів. І це суттєво знижує наступальний потенціал російської армії. Втрати окупантів з кожним тижнем будуть тільки зростати, як і ускладненість їхнього постачання", — повідомив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення.

Зеленський наголосив, що "ми не віддамо нашу землю, і вся суверенна територія України буде українською".

Він також розповів, що на території тимчасово окупованих регіонів російські сили блокують доступ до соціальних мереж, месенджерів і YouTube.

"Люди мають про це знати. Тому, якщо у вас є можливість говорити з людьми на півдні – з Херсоном, Генічеськом, Бердянськом, Мелітополем та іншими містами й селами, – поширюйте, будь ласка, там правду. Використовуйте будь-яку можливість, щоб сказати людям в окупованих районах, що ми про них памʼятаємо і за них ми боремось", — додав він.

Президент повідомив, що він провів засідання ставки Верховного Головнокомандувача, де заслухав доповіді від військових й розвідки й вони спільно визначили напрямки дій на найближчий час.

Зеленський також зазначив, що вперше в історії українсько-парагвайських відносин він провів розмову з президентом Парагваю і поговорив з президентом Мозамбіку. Він також подякував премʼєр-міністру Ірландії за візит до Києва і за те, що країна визнала злочини російських окупантів геноцидом українського народу.

Війна. Усі останні новини

Що відомо

  • ЗСУ відбили спроби наступу військ РФ на Харківщині — на напрямку Козача Лопань – Соснівка, на Донбасі — на напрямках Довгеньке — Мазанівка, Миронівка – Луганське та Гольмівський – Новолуганське.

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок