В Одесі переселенці-психологи допомагатимуть іншим внутрішньо переміщеним українцям. ВІДЕО

В Одесі переселенці-психологи допомагатимуть іншим внутрішньо переміщеним українцям. ВІДЕО

В Одесі переселенці-психологи допомагатимуть іншим внутрішньо переміщеним українцям. ВІДЕО
Суспільне Одеса

В Одесі розробляють проєкт психологічної допомоги переселенцям. Наразі до нього долучилися 10 спеціалістів, які самі переїхали до Одеси через війну. З ініціаторами проєкту поспілкувалася кореспондентка Суспільного.

У серпні готують до запуску проєкт психологічної інтеграції та реабілітації для внутрішньо-переміщених осіб. Очільник координаційного гуманітарного штабу при Одеській військовій адміністрації Олексій Чорний зазначив, що з переселенцями працюватимуть близько 30-40 спеціалістів.

"Приблизно від 30 до 40 тисяч внутрішньо переміщених осіб, яких ми будемо запрошувати на ці зустрічі. В нас вже є кілька міжнародних донорів, які готові підтримати. Вони чекають на умови, аби детально ознайомитися з програмою", – зазначив Олексій.

В рамках проєкту будуть організовані групові зустрічі у різних ОТГ. Волонтерка штабу Оксана Кузнєцова зазначила, що у людей питатимуть про їх потреби. В залежності від цього формуватимуть групи психотерапії та реабілітації. Наразі до проєкту можуть залучити й інших спеціалістів, які переїхали із місць, де ведуться активні бойові дії.

Читайте також

  • В Одесі для дітей поліцейських організували розвиваючий майстер-клас у психологічній кімнаті Нацполіції. Там займатися із психологами зможуть переселенці, а також діти, які зазнали домашнього насильства
  • В Одесі на вулиці Жуковського працює гуманітарний центр, куди приходять вимушені переселенці
  • Волонтер Дмитро Щоткевич придбав два позашляховики і три мотоцикли для ЗСУ: кошти збирав за допомогою соцмереж, а також додав власні сім тисяч доларів

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок