Болгарія вишле російських дипломатів попри "ультиматуми Москви"

Болгарія вишле російських дипломатів попри "ультиматуми Москви"

Болгарія вишле російських дипломатів попри "ультиматуми Москви"
. Фото: Unsplash

Болгарія не змінить рішення про висилку 70 російських дипломатів із Софії. Таким чином країна відхилила "ультимативні вимоги Росії".

"Ми не дозволимо іноземним дипломатам ставити ультиматуми болгарській державі з дедлайном до 12-ї години дня", — заявив прем'єр-міністр Кирил Петков.

Напередодні Міністерство закордонних справ Болгарії повідомило, що російський посол в Софії Елеонора Митрофанова передала вербальну ноту, в якій "вимагала відкликати до 12:00 1 липня наказ про видворення співробітників посольства, оголошених персонами нон грата".

Після заяви болгарського прем'єра, представниця російського посольства заявила, що оскільки МЗС Болгарії "проігнорувало її звернення, вона має намір поставити перед керівництвом Росії питання закриття посольства в Софії".

Вона наголосила, що це "неминуче спричинить закриття болгарського посольства в Москві".

Війна. Всі новини

Що відомо

  • 28 червня прем’єр-міністр Кирил Петков заявив, що Болгарія ухвалила рішення вислати з країни 70 працівників посольства РФ у Софії. Очільник болгарського уряду зазначив, що велика частина працівників посольства РФ працювала на іноземну розвідку, а "їхня дипломатична роль була лише прикриттям".

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок