Через міни та десант: пляжі на Одещині відкривати не будуть – ДСНС

Через міни та десант: пляжі на Одещині відкривати не будуть – ДСНС

Через міни та десант: пляжі на Одещині відкривати не будуть – ДСНС
Суспільне Одеса

В Одеській області поки не планують відкривати пляжі через велику кількість вибухонебезпечних предметів в акваторії та ймовірну загрозу з моря. Про це під час брифінгу повідомила речниця ДСНС Одеської області Марина Мартиненко.

“Зараз дуже багато вибухонебезпечних предметів, які можуть приплести до нас на берег, так само є небезпека загрози з моря і для того, щоб убезпечити людей - пляжі відкриватися не будуть”, – повідомила Марина Мартиненко.

Нині в Одеській області немає жодного пляжу, який був би офіційним. Тобто, кожного року відкривалися місця відпочинку, там, де були пости рятувальників, де перевіряли дно та воду на наявність небезпек. У цьому сезоні такі процедури провести не можуть, зазначила речниця. “Всі ставки, річки та лимани – жоден не перевірений, кожна водойма наразі є небезпечною. Просто прийти туди відпочивати не заборонено, ДСНС цього не забороняє, але заходити у воду вже є небезпечно”, – додала вона.

Також у ДСНС спростували інформацію щодо відкриття міських пляжів в Одесі, яка була опублікована мерією раніше. Питання про можливі сітки, що уловлюють небезпечні предмети, та інші заходи безпеки порушувалося, але рішення не знайшли.

Читайте також

  • Мер Одеси розповів, як готують міські пляжі для відпочивальників
  • Підірвався на міні: на Одещині вбило відпочивальника
  • На Одеське узбережжя винесло міну

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок