Сесії через Zoom: Кернес затвердив порядок проведення дистанційних засідань

Сесії через Zoom: Кернес затвердив порядок проведення дистанційних засідань

Сесії через Zoom: Кернес затвердив порядок проведення дистанційних засідань

Засідання Харківської міськради, виконкому і постійних комісій у період карантину можуть проводитися в режимі відеоконференції через сервіс відеозв'язку Zoom або аудіоконференцій, крім розгляду питань, що потребують таємного голосування.

Порядок проведення дистанційних засідань затверджений розпорядженням міського голови від 7 квітня.

Рішення про проведення такого засідання приймає міський голова, а у випадках, визначених законодавством, його підлеглі. Депутатів мають сповістити не пізніш як за 24 години до початку засідання із зазначенням переліку питань порядку денного.

У приміщенні міськради, крім головуючого, секретаря ради, членів лічильної комісії та секретаріату, представників виконавчих органів Харківської міської ради, можуть перебувати по одному представнику від кожної депутатської фракції. Інші депутати і запрошені беруть участь у засіданні дистанційно.

Сесії через Zoom: Кернес затвердив порядок проведення дистанційних засіданьСуспільне Харків

На сесію 18 березня депутати прийшли в масках

"З метою встановлення ідентифікації, забезпечення участі у дистанційних засіданнях та особистого голосування депутати Харківської міської ради та члени виконавчого комітету Харківської міської ради надають інформацію про їх номери телефонів і наявні й прив’язані до цих номерів програми обміну повідомлень (Telegram, Viber, Whatsapp тощо), а також адресу електронної пошти. Зазначена інформація надається депутатами Харківської міської ради та членами виконавчого комітету Харківської міської ради шляхом подання особистої письмової заяви на адресу Харківської міської ради через Департамент організаційної роботи Харківської міської ради", — йдеться у документі.

Дистанційне засідання вважається повноважним, якщо до нього віддалено приєдналась більшість від загального складу колегіального органу. Голосування здійснюється особисто шляхом підняття рук та/або висловлення своєї позиції "за", "проти" чи "утримався" кожним його членом.

"До порядку денного дистанційних засідань можуть включатися виключно питання невідкладного внесення змін до місцевого бюджету, інших питань, щодо невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій або якнайшвидша ліквідація особливо тяжких надзвичайних ситуацій, спричинених спалахами епідемій та пандемій, чи реалізації повноважень, пов'язаних з такими обставинами, процедурні питання", — зазначається у порядку.

Чергова сесія міськради запланована на 22 квітня.

Що відомо

  • 25 березня уряд України продовжив карантин до 24 квітня
  • 8 квітня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав, що карантин можуть продовжити до травня
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди