Станом на ранок 28 червня більш ніж 963 дитини постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Російської Федерації. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 341 дитина загинула та щонайменше 622 поранені. Про це повідомили в Офісі Генпрокурора.
Ці дані не остаточні, оскільки продовжують встановлювати кількість жертв серед дітей в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях, зазначили в ОГПУ.
Найбільше постраждало дітей у Донецькій області — 336, Харківській — 183, Київській — 116, Чернігівській — 68, Луганській — 57, Херсонській — 52, Миколаївській — 48, Запорізькій — 31, Сумській — 17.
- В ніч на 28 червня через обстріл окупантами м. Очаків Миколаївської області отримала смертельні поранення 6-річна дівчинка.
- 27 червня внаслідок авіаудару війська РФ по м. Лисичанськ загинув хлопчик 14 років.
- 27 червня російські військові обстріляли Немишлянський район м. Харкова. Поранення отримали п’ять хлопчиків віком від 8 до 12 років.
- 26 червня під час обстрілу військами РФ с. Малинівка Покровського району Донецької області отримав поранення 9-річний хлопчик.
Через бомбардування та обстріли збройними силами РФ пошкоджений 2061 заклад освіти. З них 213 зруйновані повністю, повідомили в ОГПУ.
Що відомо
- Державна міграційна служба спростила порядок видачі, продовження та заміни паспортів для дітей.
- В Україні запустили чат-бот для пошуку зниклих під час війни дітей.
- В Україні запустили платформу, де діти можуть продавати digital-версії своїх картин.
Війна. Усі останні новини
Читайте також
Російська армія обстріляла ТРЦ у Кременчуці, є загиблі та десятки поранених. Що відомо
Вторгнення Росії в Україну, день 125. Текстовий онлайн
Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne 3.0
Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!