Волинські школярі та освітяни розповіли про Міністерські відеоуроки

Волинські школярі та освітяни розповіли про Міністерські відеоуроки

Волинські школярі та освітяни розповіли про Міністерські відеоуроки UA.Волинь

Третій день в ефірі центральних телеканалів іде навчання у Всеукраїнській школі онлайн для учнів 5-11 класів. Це один із видів дистанційного навчання, розповіла Суспільному заступниця керівника обласного управління освіти Тетяна Соломіна, учасниками якого мають бути діти, батьки і вчителі.

Тетяна та Аня Маркопольські – учениці 9 класу Луцького ліцею номер 27. Сестри слухають онлайнурок української мови та літератури.

Дев’ятикласниці Анна та Тетяна Маркопольські: "На мою думку багато переваг у дистанційному навчанні. Я економлю свій час, можу встигати набагато більше. А також можу більше приділити уваги тим предметам, з якими виникають певні труднощі або тим, які будуть вирішальними для вибору професії."

Волинські школярі та освітяни розповіли про Міністерські відео-урокиUA.Волинь

Волинські школярі та освітяни розповіли про Міністерські відео-уроки

Дівчата розповідають, що уроки Всеукраїнської школи сподобалися, але надають перевагу онлайн-спілкуванню зі своїми вчителями.

Дев’ятикласниця Анна Маркопольська: "Це є доволі важко переключитися на інших вчителів, адже вони, можливо, по іншому подавати матеріал. Але так набагато цікавіше і по новому можеш дізнатися щось нове."

Кажуть, що оцінюють відеоуроки здебільшого за майстерністю вчителя.

Дев’ятикласниця Тетяна Маркопольська: "Мені дуже сподобався урок української мови Ігоря Хворостяного."

Волинські школярі та освітяни розповіли про Міністерські відео-урокиUA.Волинь

Волинські школярі та освітяни розповіли про Міністерські відео-уроки

Окрім навчання вдома, сестри багато читають, роблять фізичні вправи та грають на фортепіано, - розповідає тато Олександр. Каже, що навчатися дівчаткам в умовах карантину не важко, адже їх 2-є, одна може підказати іншій.

Тато Олександр Маркопольський: "Якщо дитина хоче вчитися – вона завжди знайде змогу вчитися. Інтернет- телебачення, спілкування з друзями, вчителями, аби було бажання. За своїх дітей можу сказати, що це аж занадто іноді, іноді хочеться, щоб вони трошки відпочили. Іноді погуляли."

Заступниця директора ліцею №27, в якому навчаються сестри Маркопольські, розповідає: із початку карантину проводить онлайнуроки фізики зі своїми вихованцями вдома. Каже, що мала можливість переглянути і Всеукраїнські відеоуроки організовані Міністерством освіти і науки.

Заступниця директора Луцького ліцею №27 Вероніка Захарчук: "Для проведення повноцінного уроку часто потрібно використовувати велику кількість наочності, показати якусь реакцію, експеримент. Не завжди є можливість в домашніх умовах це зробити. Добре, що Міністерство записало ці уроки, тому що в них показують всі необхідні досліди, демонстрації – все те, що передбачено навчальною програмою."

Педагогиня каже, що ці уроки не завжди співпадають з календарними планами та шкільною програмою.

Заступниця директора Луцького ліцею №27 Вероніка Захарчук: "Трошки вони запізнилися, бо ще з 12 березня, коли почався карантин, всі почали шукати способи дистанційної освіти Якщо є зворотній зв’язок з вчителем – то є якісь дедлайни, завдання, які потрібно виконати. Бо від 10 % дітей будуть все робити без нагадувань, якщо вони знають, що не проконтролюють, то більшість цього робити не буде."

За словами Вероніки Захарчук, не всім дітям такі уроки доступні.

Заступниця директора Луцького ліцею №27 Вероніка Захарчук: "Якщо нема інтернету, це десь в селі, – то не впевнена, що ці всі канали дитина зможе побачити. Крім того, всі уроки по всіх каналах ідуть одночасно. А що робити якщо вдома діти різних вікових категорій. Вони не зможуть одночасно дивитись. Цей момент не продуманий. І треба корективи певні вносити."

Відеоуроки – одна із дистанційних платформ, які нині пропонується дітям для навчання вдома, каже заступниця керівниці обласного управління освіти Тетяна Соломіна.

Заступниця начальниці обласного управління освіти Тетяна Соломіна: "Те що з’явилися онлайн - уроки для всієї України – я їх розглядаю як крок до загальної організації учнів до освітнього процесу. Перевірити наскільки активно діти включилися – неможливо. Можу судити по відгуках внука, який із задоволення розповідав про урок англійської, математики. І найбільше сподобались руханка. Діти, які за скільки часу не були в організованому освітньому процесі – вони заскучали за такою формою."

За словами Тетяни Соломіної, міністерство подає трансляцію тих уроків, які важко засвоюють учні. Оцінювати будуть тоді, коли вийдуть на навчання. Дев’ятикласниці Маркопольські розповідають, що ДПА цього року через карантин їм відмінили.

Дев’ятикласниці Анна та Тетяна Маркопольські: "Часом не вистачає цієї шкільної атмосфери, перебування за партами. Ми дуже сумуємо за школою і однокласникам і хочемо передати привіт ."

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди