Волинська борчиня здобула "срібло" на міжнародних змаганнях

. Фото: Асоціація спортивної боротьби

Волинянка Анастасія Алпєєва стала віцечемпіонкою рейтингового турніру Matteo Pellicone з боротьби, який відбувся в Римі, – повідомляють в управлінні у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.

Анастасія Алпєєва виборола перемогу в перший день міжнародних змагань, 23 червня. Спортсменка стала срібним призером у найважчій ваговій категорії до 76 кг.

Загалом цього змагального дня п'ятеро українок здобули нагороди на Matteo Pellicone.

Аліна Грушина-Акобія виборола золото у ваговій категорії до 57 кг, Ірина Коляденко перемогла у категорії до 62 кг, а Алла Бєлінська стала найкращою серед спортсменок до 68 кг, срібло турніру у Римі виграла Ілона Прокоспівюк у категорії до 62 кг.

Турнір Matteo Pellicone у Римі триватиме до 25 червня.

• Торік, у липні Анастасія Алпєєва посіла перше місце на чемпіонаті Європи серед юніорів у місті Дортмунді, що в Німеччині.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.