Українські військові відбили атаку окупантів на Лисичанськ

Українські військові відбили атаку окупантів на Лисичанськ

Українські військові відбили атаку окупантів на Лисичанськ
Луганщина 23 червня, фото: Сергій Гайдай

23 червня українські військові відбили атаку російських окупантів на Лисичанськ. Бої у Сєвєродонецьку тривають. Окупанти захопили Миколаївку.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

У Лисичанську знайшли тіла двох загиблих, одна людина отримала поранення, її евакуювали у лікарню до Чернівців.

"23 червня та сьогодні зранку окупанти вели наступ у районі Мирної Долини, де тривають бойові дії. Наступ ворога в районі Борівського успішно зупинений. Крім того, наші воїни відбили наступ у напрямку південної околиці Лисичанська, завдали втрат та змусили відступити", — повідомив він.

Протягом 23 червня російські окупаційні війська обстрілювали Сєвєродонецьк, Білу Гору, Вовчарівку з усього наявного озброєння. По Лисичанську та Борівському вони завдали авіаударів.

Обстрілами пошкоджена територія "Азоту" та цегельного заводу у Сєвєродонецьку. Зруйновані житлові будинки та будівлі ЖКГ у Лисичанську.

Що відомо

  • Російські окупанти кинули всі сили, щоб окупувати всю Луганщину найближчим часом. Бої тривають по всіх напрямках.
  • Українські військові зупинили наступ у напрямку південної околиці Лисичанська завдали російським військовим втрат та змусили відступити. Для поновлення наступу російські окупанти висувають резерви. Наступальні дії армії РФ поблизу Борівського українські військові також зупинили. Російські військові провели розвідку боєм в районі населеного пункту Біла Гора. Продовжили наступ в районі населеного пункту Рай-Олександрівка, тривають бої, повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України.
  • Люди, які переховуються в укриттях сєвєродонецького заводу "Азот" відмовилися від евакуації.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook та Instagram

На початок