Профільна комісія Харківської облради погодила перейменування театру Пушкіна

Профільна комісія Харківської облради погодила перейменування театру Пушкіна

Профільна комісія Харківської облради погодила перейменування театру Пушкіна
mykharkov.info

Члени постійної комісії з питань науки, освіти та духовності Харківської обласної ради підтримали прохання колективу театру про його перейменування.

Про це 23 червня повідомила пресслужба Харківської обласної ради на офіційній сторінці у Facebook.

На розгляд депутатів винесуть пропозицію про перейменування Харківського академічного російського драматичного театру ім. О. С. Пушкіна на Харківській академічний драматичний театр.

"У зв’язку з агресією Росії проти України, враховуючи політику Міністерства культури та інформаційної політики України з питань дерусифікації, декомунізації та деколонізації сучасної України, спрямованої на заміну радянського й російського спадку на український, очищення громадського простору від пропагандистських наративів, виникла необхідність перейменування Харківського академічного російського драматичного театру імені Пушкіна на Харківський академічний драматичний театр", — йдеться у проєкті рішення облради.

Члени комісії також розглянули кадрові питання і проєкт рішення щодо Концепції реалізації державної політики у сфері професійної (професійно-технічної) освіти "Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта" до 2027 року.

15 червня голова Харківської обласної ради підписала розпорядження про скликання чергової XIІ сесії. Пленарне засідання відбудеться в режимі відеоконференції. Дату сесії поки не оголошували.

Читайте також

Харків'яни просять Терехова прибрати з вулиць "руський мір"

На початок