Російські окупанти крадуть черешню у Мелітополі — міський голова Іван Федоров

Російські окупанти крадуть черешню у Мелітополі — міський голова Іван Федоров

Російські окупанти крадуть черешню у Мелітополі — міський голова Іван Федоров
Фото з відкритих джерел

У тимчасово окупованому місті Мелітополь Запорізької області російські військові почали масово красти полуницю та черешню. Також вони продовжують вивозити зерно та соняшникове насіння.

Про це Суспільному повідомив голова міста Іван Федоров.

"Вони почали грабувати наших фермерів, коли ті почали збирати врожай черешні, полуниці. Щодо нашої черешні, відомої у всьому світі, то процедура відбувається наступним чином. Дві найбільші компанії вони захопили, посадили там якихось московських комерсантів, які сидять і просто керують цими компаніями. Це державне підприємство "Мелітопольське дослідне підприємство", яке є основним з компанії, яка вирощує черешню та фрукти. І друге – це приватне підприємство "Мелітопольська черешня". Рашисти прийшли навіть до простих фермерів, до простих селян, та по 10 гривень сьогодні забирають ту черешню", - каже він.

Іван Федоров зазначив, що 80 % мешканців Мелітополя залишилися без роботи.

"Підприємства не працюють. Малий, середній бізнес не працює. Великі заводи не працюють. А здебільшого всі заводи вирізають рашисти на станки, метал і вивозять також до тимчасово окупованого Криму", - додає міський голова.

Міський голова Мелітополя також наголосив, що місцеві мешканці не бажають отримувати російські паспорти.

"На день Росії вони видали перші 15 або 20 паспортів. Але подивіться на цих людей, хто їх отримав. Я не бачив там нікого відомого мелітопольця, жодного мелітопольського вчителя, лікаря. Хтось отримав квиток для втечі тому, що чітко розуміє, що Україна повернеться і тікати буде потрібно", - сказав Федоров.

Читайте також: Раніше окупанти вивозили крадене зерно автомобілями, а тепер збільшили масштаби до потягів — міський голова Мелітополя

Російські окупанти у Мелітополі крадуть насіння соняшника з елеваторів — міський голова Федоров

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок