У гуртожитку Немирівського профліцею проживають 43 переселенці. Переважно з Миколаївської, Київської, Донецької, Луганської областей та Запоріжжя, — каже заступниця директора з навчально-виховної роботи Зоя Безкоста. Для них зоранізували триразове харчування.

"Розсиляємо по сім'ях — комусь потрібно переночувати, тут є всі зручності, сан вузол, душ, пральні машини, спортивна зала", — каже Зоя Безкоста.
У гуртожитку Немирівського професійного ліцею три місяці тут мешкає переселенка з Миколаєва Олеся з чоловіком. Каже, хоч кімната не замінить їхньої квартири в рідному місті, але все необхідне є.
"У нас є два ліжки, які ми здвинули разом, щоб було зручніше, стіл тут у мене, ноутбук, я працюю онлайн, харчування смачне, нам усе подобається", — каже Олеся.

Звикає до тимчасового прихистку і родина з села Велика Новосілка що на Донеччині. Тамара Василівна каже, розгадуючи кросворд — тренує пам'ять та вчить українські слова.
Розповідає, в їхній будинок влучив російський снаряд. Тож, каже, окрім цієї кімнати у гуртожитку їм йти нікуди. Але, як тільки українські захисники витіснять росіян із захоплених територій — повернуться додому і усе відбудують.

Приймати переселенців готові і надалі, — каже Зоя Безкоста. Однак, зараз виникла проблема з оплатою комунальних. Тож, просять про допомогу небайдужих.
Читайте також
Маскувальні сітки, аптечки та провізія: як працює волонтерський центр на Вінниччині