На Луганщині окупанти зруйнували понад сотню шкіл, 3 408 підприємств не працюють

На Луганщині окупанти зруйнували понад сотню шкіл, 3 408 підприємств не працюють

На Луганщині окупанти зруйнували понад сотню шкіл, 3 408 підприємств не працюють
Згарище після пожежі у Льодовому палаці. Сєвєродонецьк, літо 2022 року. Фото: Сергій Гайдай

На Луганщині російські окупанти обстрілами зруйнували 113 шкіл та 38 лікарень. Через бойові дії на Луганщині 3 408 підприємств припинили свою діяльність.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

"Через постійні артобстріли та бомбардування ушкоджено щонайменше 17 будівель закладів вищої освіти, 113 закладів загальної середньої освіти, 50 дитячих садочків, 16 спортивних об’єктів, сім закладів соцзахисту, 38 закладів охорони здоров’я, 68 закладів культури, 34 адмінбудівлі, сім ЦНАПів, сім вокзалів, 37 об’єктів життєзабезпечення", — повідомив Гайдай.

Він додав, що ці цифри попередні, бо інформація про нові руйнування надходить щодня, а з окупованих територій інформацію про руйнування отримують з запізненням.

Через бойові дії на Луганщині роботу припинили 3 408 підприємства, серед яких 4798 промислових. Також не працюють підприємці.

"За опрацьованими даними, тільки орієнтовна загальна сума прямих збитків (оборотні і необоротні активи) внаслідок російської агресії 262 суб’єктів господарювання становить 4,5 мільярда гривень", — повідомив Гайдай.

Що відомо

  • 8 червня російські окупанти обстріляли хімічне підприємство "Азот" у Сєвєродонецьку. Бомбосховище пошкоджень не зазнало, викидів хімічних речовин в атмосферу не було
  • Із багатьох переміщених підприємств Луганщини 25 вже скористалися перевагами державної програми релокації: врятували бізнес і переїхали в інші регіони країни
  • У Сєвєродонецьку, що на Луганщині, зруйновано всю критичну інфраструктуру та пошкоджено 90% будинків.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

Вибір редакції

На початок