Результати досліджень повітря Черкас

Результати досліджень повітря Черкас

Результати досліджень повітря Черкас

За результатими досліджень у 2019 році, за середніми за рік концентраціями, рівень забрудненя атмосфери у м. Черкаси був високим. Черкаси посіло 13 місце у рейтингу 39 забруднених міст України, у яких проводилися відповідні дослідження. Про це інформує начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

– Атмосфера міста була забруднена вище допустимих норм діоксидом азоту, формальдегідом та аміаком. Черкаси у рейтингу 39 забруднених міст України, у яких проводяться відповідні дослідження, посіло 13 місце. Нинішні результати аналізу проб повітря, що здійснила лабораторія обласного гідрометеоцентру з 1 по 7 квітня 2020 року засвідчили, що у м. Черкаси вміст у повітрі шкідливих домішок, таких як діоксид сірки, сульфатів, оксиду вуглецю, оксидів азоту, аміаку, сірководню, пилу та формальдегіду не перевищує їх гранично допустиму максимальну концентрацію у повітрі, – зазначив Віталій Постригань.

Радіаційний фон на території черкаської області (у містах Жашків, Звенигородка, Золотоноша, Канів, Сміла, Умань, Чигирин та Черкаси) знаходиться у межах значень природного гамма- фону і становить 12–14 мікрорентген за годину.

За словами начальника обласного гідрометцентру, зважаючи на те, що останнім часом виникають масові пожежі у лісах, на островах Дніпра, торфяних полях, вміст хімічних сполук у повітрі буде збільшуватись в залежності від пожежної ситуації та погодних умов.

Що відомо

Фото ілюстративне з відкритих джерел

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди