Дефіциту продуктів у Одесі не буде – ОВА

Дефіциту продуктів у Одесі не буде – ОВА

Дефіциту продуктів у Одесі не буде – ОВА
Суспільне Одеса

Дефіциту на сіль, цукор, оцет та соду в Одесі не буде. Ріст цін на ці продукти виник через війну та ажіотажний попит, повідомили в пресслужбі Одеської ОВА.

За словами заступника начальника Одеської ОВА Дмитра Радулова, штучно створений ажіотаж на сіль пояснюється зупинкою підприємства "Артемсіль", але в Україну завозять товар з інших країн:

"Проблема вирішена в повному обсязі шляхом імпорту солі із Туреччини, Румунії, Польщі та Німеччини. Дефіцит який може виникати в окремих випадках зумовлений лише попитом", – пояснив Дмитро Радулов.

Цукру на ринку, за даними ОВА, на 40% більше, ніж минулого року, а споживачів стало на 15% менше, адже частина людей виїхали. Цукру в Україні вистачить, щоб задовольнити потреби усіх громадян, заявив Радулов, а обмеження виникли виключно через ажіотаж:

"Через ажіотажний попит, деякі торговельні мережі області ввели обмеження на реалізацію товарів – не більше 5 кг цукру в "одні руки", а солі – не більше двох одиниць".

Дефіциту оцту також немає, проте ціна може змінюватися залежно від логістичної складовою. Наразі рівень продажу оцту, за його словами, зріс утричі. Щодо соди, то вона також є в достатній кількості у мережах одеських магазинів.

Одеситів закликають не створювати штучний ажіотаж та не створювати паніку.

Читайте також

  • Дефіцит солі в Одесі: скільки вона коштує та коли з'явиться на полицях. ВІДЕО
  • Світ відчуває нестачу зерна: після вторгнення РФ експорт зернових на Одещині скоротився в 3,5 раза
  • Немає місць для зберігання зерна: збір врожаю на Одещині під загрозою зриву

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок