В Одесі засудили чоловіка, який намагався втекти зі слідчого ізолятора

В Одесі засудили чоловіка, який намагався втекти зі слідчого ізолятора

В Одесі засудили чоловіка, який намагався втекти зі слідчого ізолятора
Фото: Freepik

В Одесі винесли вирок чоловіку, який намагався втекти зі слідчого ізолятора. Про це повідомили у пресслужбі Одеської обласної прокуратури.

За даними слідства, наприкінці грудня 2021 року підозрюваний у вчиненні злочині, пов’язаних із незаконним збутом наркотиків, намагався втекти з під варти. За допомогою саморобної відмички чоловік відкрив двері камери, а потім намагався перелізти через паркан слідчого ізолятора.

У прокуратурі зазначили, що втікача помітив постовий. Він застосував вогнепальну зброю та затримав зловмисника. Підозрюваний отримав вогнепальне поранення ноги, його відвезли у лікарню.

Під час судового засідання чоловік покаявся. Його визнали винним та засудили до трьох років позбавлення волі за порушення ч. 3 ст. 15Замах на вчинення кримінального правопорушення є незакінченим, якщо особа з причин, що не залежали від її волі, не вчинила усіх дій, які вважала необхідними для доведення кримінального правопорушення до кінця., ч. 1 ст. 393Втеча з місця позбавлення волі або з-під варти, вчинена особою, яка відбуває покарання у виді позбавлення волі або арешту чи перебуває в попередньому ув'язненні. Кримінального кодексу України.

Читайте також

  • Через відсутність техніки. Суд у справі одеського редактора проросійського сайту "Таймер" продовжать у липні
  • Три роки умовно та конфіскація майна: мешканця Одещини засудили за репост проросійських дописів
  • В Одесі затримали двох чоловіків. У них в телефонах знайшли фото блокпостів та військових об'єктів

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок