Поранений керівник групи харківських саперів повернувся до роботи

Поранений керівник групи харківських саперів повернувся до роботи

Поранений керівник групи харківських саперів повернувся до роботи
Сапер Ігор Овчарук. Фото: Суспільне Харків

Харківський сапер Ігор Овчарук, який підірвався на протипіхотній міні РФ, продовжує працювати. Тиждень чоловік перебував на лікарняному. Після, не завершивши реабілітацію, повернувся до роботи.

Ігор Овчарук — керівник групи з піротехнічних робіт ДСНС. Місяць тому сапер отримав поранення ніг, уламки зачепили обличчя та руки.

"Злий випадок долі. Це була протипіхотна міна осколкової дії. Сталося усе в районі Лісного у напрямку Руської Лозової. Після звільнення там проводилася зачистка території й стався такий випадок", — розповідає Овчарук.

З 2014 року Овчарук разом з колегами розміновував Донецьку та Луганську області. Тепер зачищає від вибухівки Харків. Безпечних районів у Харкові немає, каже Овчарук. Бо хоч від мін місто розчищають, ракетні та артилерійські обстріли тривають.

"Залишаються небезпечними Олексіївка, Велика Данилівка, Салтівка, Північна Салтівка. В області працюють, є замінування, розтяжки, мінні поля, снаряди", — розповідає Овчарук.

"Злий випадок долі": історія харківського сапера, який підірвався на міні
Кабінет сапера Ігоря Овчарука. Фото: Суспільне Харків

Сапер на розмінування поки не виїжджає, бо триває реабілітація після поранення.

"Хочеться, але спершу хотілося б ходити ногами нормально. Сьогодні четвертий день, як мені зняли бандаж", — говорить Овчарук.

Разом з Овчаруком місяць тому поранення отримав сапер Володимир Гриненко. Він ще у лікарні. Загалом з початку повномасштабної війни на Харківщині травми отримали 7 саперів, каже Овчарук. Ще троє загинули.

Що відомо

  • 16 квітня під час розмінування російських касетних боєприпасів під Харковом підірвалися троє саперів, четверо отримали поранення.
  • 9 травня під час розмінування території Харківщини мінно-вибухові травми отримали начальник групи піротехнічних робіт Ігор Овчарук та сапер Володимир Гриненко.

Читайте також

У Харкові піротехніки знешкодили 24 міни сповільненої дії, які окупанти розкидали дистанційно

Як сапери звільняють Харків від уламків ракет та авіабомб — репортаж

На початок