Росія продовжує блокувати евакуацію жителів Херсонської і Запорізької областей — Верещук

Росія продовжує блокувати евакуацію жителів Херсонської і Запорізької областей — Верещук

Росія продовжує блокувати евакуацію жителів Херсонської і Запорізької областей — Верещук
Глава МінТОТ Ірина Верещук. Фото: ОПУ

Росія не погоджується на евакуацію із Запорізької і Херсонської областей. Про це у коментарі Суспільному повідомила віцепрем'єр-міністерка – міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

“Як ви знаєте, у неї (у РФ — ред.) є своя стратегія, яка є злочинною, в корені неправильною, це порушення міжнародного гуманітарного права, але по факту так є. І зараз вся міжнародна спільнота має зосередити свої зусилля і змусити Росію відкрити гуманітарні коридори для евакуації”, — сказала Верещук.

Росія, за словами посадовиці, хоче переконати весь світ у тому, що люди не хочуть виїжджати. Але це не так. Щодня надходять сотні дзвінків, коли люди дзвонять на гарячу лінію Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій і вимагають, просять відкрити коридор, розповіла Верещук. Вони хочуть евакуюватися.

“Росія ганебно бреше, коли каже, що херсонці не хочуть виїхати і не хочуть врятуватися. Росія ганебно бреше, коли каже, що Запорізька область: Мелітополь, Енергодар, всі ті території, які зараз тимчасово окуповані, що вони не хочуть виїхати, що їх мовляв все влаштовує в ефективному так званому управлінні. Це неправда”, — сказала Верещук.

Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 107. Текстовий онлайн

"Те, що ми робимо — відповідаємо на запитання: "де, коли та що" — британський розслідувач про злочини РФ

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок