У Сумах центр "Берегиня" надає засоби реабілітації у тимчасове користування

У Сумах центр "Берегиня" надає засоби реабілітації у тимчасове користування

У Сумах центр "Берегиня" надає засоби реабілітації у тимчасове користування
Суспільне

З лютого 5 поранених військових отримали в КУ "Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування "Берегиня" у тимчасове користування засоби реабілітації. Як це можна зробити – далі у матеріалі Суспільного.

У Сумах центр "Берегиня" надає засоби реабілітації у тимчасове користування
Фото: Facebook Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування "Берегиня"

"Матеріально-технічна база терцентру "Берегиня" налічує понад тисячу різноманітних засобів, майже всі вони періодично знаходяться в користуванні громадян, які цього потребують. Наразі допоміжними засобами для пересування забезпечені більше пів тисячі людей", – говорить Інна Галіченко, директорка центру "Берегиня".

Серед запропонованих засобів реабілітації: колісні крісла, ходунки, милиці, палиці, стільці із санітарним оснащенням, функціональні ліжка.

"Засоби реабілітації люди отримують у тимчасове користування. Це на випадок, якщо людина або оформлює документи на його отримання в органах соціального захисту, або чекає на прибуття. Наголошую, що одержання у терцентрі "Берегиня" засобів не означає, що у соцзахисті громадянину відмовлять у видачі необхідного у постійне користування", – пояснює Інна Галіченко.

Громадяни без встановленої інвалідності не мають права отримувати засоби реабілітації в органах соціального захисту населення (наприклад, пенсіонери). Але вони можуть безоплатно орендувати ці засоби у "Берегині".

Для отримання відповідних засобів пересування та реабілітації необхідно надати такі документи:

  1. Заява від особи.
  2. Довідка з медичної установи про необхідність забезпечення.
  3. Копія паспорта.
  4. Копія ідентифікаційного коду.

Якщо засоби пересування та реабілітації потрібні для дитини, подається свідоцтво про її народження. Термін оренди узгоджується сторонами у договорі. У разі необхідності його можна подовжити.

За засобами реабілітації треба звернутися за адресою: м. Суми, вул. Інтернаціоналістів, буд. 18, тел. 60-49-95, 050-4055670.

Авторка – Оксана Усенко

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок