Глава Пентагону скликає третю зустріч "Рамштайн" щодо озброєння України

Глава Пентагону скликає третю зустріч "Рамштайн" щодо озброєння України

Глава Пентагону скликає третю зустріч "Рамштайн" щодо озброєння України
Міністр оборони США Ллойд Остін під час засідання Консультативної групи з безпеки України на авіабазі Рамштайн, Німеччина, 26 квітня 2022 року. Фото: АР

Міністр оборони США Ллойд Остін скликає 15 червня третю очну зустріч представників Контактної групи з питань оборони України.

Про це повідомляється на сайті Пентагону.

"Міністр оборони Остін знову запросив міністрів оборони і начальників генеральних штабів з усього світу для обговорення поточної кризи, що триває в Україні", — йдеться в анонсі заходу.

Зустріч відбудеться у штаб-квартирі НАТО у Брюсселі. На ній планують обговорити потреби української армії у зброї та боєприпасах для протистояння російській агресії.

Війна. Усі останні новини

Що відомо

  • 26 квітня на авіабазі "Рамштайн" у Німеччині відбулася зустріч міністрів оборони 40 країн, метою якої було узгодження військової допомоги для України у протистоянні з Росією. За її результатами було домовлено утворити постійну Контактну групу на підтримку України, яка збиратиметься кожного місяця.
  • Як заявила після зустрічі тодішня речниця Білого дому Джен Псакі, понад 30 країн зголосилися виділити більш як п’ять мільярдів доларів для надання військової допомоги Україні в її протистоянні з Росією.
  • За підсумками другої зустрічі Контактної групи з питань оборони України, яка відбулася 23 травня, близько 20 країн погодилися надати додаткову безпекову допомогу Україні. Зокрема, Данія зголосилась передати Україні протикорабельні ракети Harpoon для захисту її берегів, а Чехія — гелікоптери вогневої підтримки, танки і ракетні системи.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 103. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок