У США тигриці з зоопарку діагностували коронавірус

У США тигриці з зоопарку діагностували коронавірус

У США тигриці з зоопарку діагностували коронавірус
Зоопарк Бронкса

Міністерство сільського господарства США повідомило про зараження коронавірусом COVID-19 малайської тигриці на ім'я Надія у зоопарку Бронкс, що у штаті Нью-Йорк.

Як пише National Geographic, коронавірус припускають й у 6 інших тварин у зоопарку, крім тієї, якій він вже діагностований.

"Нам відомо, що вперше (дика — ред.) тварина захворіла на COVID-19 від людини", — заявив головний ветеринар зоопарку Пол Келле.

Припускається, що тигриця заразилася від невстановленого охоронця, який інфікований, однак не має симптомів хвороби. Келле також повідомив, що у Надії почав розвиватися сухий кашель, після чого, 2 квітня, її відправили на діагностику вірусу.

Крім того, сестра Надії, два сибірські тигри та три африканські леви також мають кашель і втратили апетит, однак тестування їм не проводили. Наразі вони знаходяться під наглядом ветеринарів.

Ветеринар очікує, що вони одужують, однак зазначається, що невідомо, як хвороба може прогресувати у тварин. Келле зазначив, що жоден з інших великих котів у зоопарку, включаючи снігових леопардів, гепардів, амурського леопарда та пуму, не проявляють симптомів хвороби.

Для відвідувачів зоопарк закрили із 16 березня.

Що відомо

  • У Бельгії тест підтвердив захворювання на коронавірус COVID-19 у домашньої кішки, яка жила в ізольованих умовах і захворіла після того, як її господар повернувся з Італії.
  • Також було відомо про два випадки зараження собак у Китаї.
  • Водночас українські ветеринари звертають увагу на те, що тварини мають власний різновид коронавірусу, який не передається людині і який могли переплутати із COVID-19 під час діагностики.
На початок