Жителі Лисичанська відкрили у Дніпрі транзитний притулок для переселенців

Жителі Лисичанська відкрили у Дніпрі транзитний притулок для переселенців

Жителі Лисичанська відкрили у Дніпрі транзитний притулок для переселенців
Фото: Суспільне Донбас

Громадська організація з Лисичанська "Світло Культури" створила у Дніпрі притулок для переселенців за грантові гроші благодійної організації "People in need". За два тижні роботи у шелтері прихистили понад сотню людей. Перебувати у притулку переселенці можуть до п'яти діб.

"Ми переїхали сюди взагалі сім'єю в березні, трішки "поскитались", та зрозуміли, що з житлом дуже складна ситуація, після чого поговорили з командою до того, що нам потрібно створювати місце для людей, які взагалі не мають можливості зняти навіть квартиру, й пришли до ідеї створення шелтеру для переселенців Луганщини", — розповідає Суспільному керівниця громадської організації "Світло культури" Ганна Рясна.

Шелтер розрахований на проживання 75 людей. Тут 14 житлових кімнат, кухня з їдальнею та пральня. Також до дня захисту дітей тут створили й дитячий куточок у якому працюватиме дитяча вихователька з Лисичанська.

"Тут ми з нашими дітками релаксуємо, відпочиваємо від напруги, також батьки можуть відпочити, чи піти зайнятись своїми справами. Ми з дітками малюємо, ліпимо, граємо настільні ігри", — розповідає вихователька дошкільного закладу Лоліта Глотова.

Наразі у шелтері проживає 35 переселенців, зокрема двоє дітей.

Що відомо

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

На початок