В Охтирці на Сумщині відділення банку відновило роботу

В Охтирці на Сумщині відділення банку відновило роботу

В Охтирці на Сумщині відділення банку відновило роботу
Фото: Андрій Міхєєв

2 червня в Охтирці відновило роботу банківське відділення, яке не працювало з початку війни. Воно постраждало від авіабомбардувань з боку армії РФ.

Відділення знаходиться неподалік міськради. Після її обстрілів в сусідніх будинках пошкоджені двері й вікна. А нещодавня пожежа пошкодила електрику.

"Тепер відділення знову готове до роботи, працівники повернулися на робочі місця. Будемо працювати на благо нашого міста, благо нашої країни і все у нас буде добре", – каже Андрій Коваленко керуючий відділенням.

"Так сталося що це одне з тих відділень яке дуже постраждало від обстрілів. Тому перше відділення, яке відновили, це Охтирка. Бо це старе красиве місто. Ми його любимо. І перше ми так тут відновлюємо", – говорить Валентин Овсієнко, директор обласної дирекції банку.

"Один з найперших банків, який на відновлення Охтирки дав 1 мільйон гривень. Любе підприємство, яке відновило роботу після активних бойових дій вони всі заслуговують велику подяку", – зазначає Олександр Масло, заступник Охтирського міського голови.

У міській раді сподіваються, що відкриються й інші банківські відділення, аби місто поверталось до звичного життя.

Автор Андрій Міхєєв

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок