Небезпека боєприпасів: у двох громадах Харківщини скасували пляжний сезон

Небезпека боєприпасів: у двох громадах Харківщини скасували пляжний сезон

Небезпека боєприпасів: у двох громадах Харківщини скасували пляжний сезон
Київщина, розмінування водойми. 27 травня 2022 року. Фото: ДСНС

У Слобожанській та Краснокутській громадах на Харківщині заборонили купатися у водоймах через небезпеку від боєприпасів.

У Слобожанській громаді заборона триватиме протягом усього купального сезону, повідомили у селищній раді 1 червня.

"Через небезпеку від вибухонебезпечних предметів у зв’язку з проведенням бойових дій на території Харківської області заборонити купання на водних об’єктах Слобожанської селищної територіальної громади Чугуївського району протягом купального сезону 2022 року", — сказано у повідомленні.

Таке саме рішення на літній період 18 травня ухвалила Краснокутська селищна рада, щоб запобігти нещасним випадкам через вибухонебезпечні предмети.

"Прийнято рішення заборонити купання на водних об’єктах Краснокутської селищної територіальної громади Богодухівського району Харківської області", — йдеться у повідомленні.

Також жителям Слобожанської громади нагадали про заборону відвідувати ліс, що діє на час воєнного стану.

Що відомо

  • На 27 травня 150 вибухонебезпечних предметів вилучили сапери під час обстеження акваторії країни, в переважній більшості, на Київщині, повідомили в ДСНС. Для того, щоб знайти боєприпаси, рятувальники використовують підводний дрон. Після чого до роботи приступають водолази-піротехніки, які підіймають їх на поверхню. Одночасно з підводним розмінуванням обстежуються й прибережні території.

Читайте також

На дні водойм є вибухонебезпечні предмети: відкриття пляжного сезону у Чернігові відкладається

У Києві початок пляжного сезону відкладається. У КМДА пояснили чому

На початок