Вагітна наречена Бориса Джонсона заявила, що мала симптоми COVID-19

Вагітна наречена Бориса Джонсона заявила, що мала симптоми COVID-19

Вагітна наречена Бориса Джонсона заявила, що мала симптоми COVID-19
AP

Вагітна наречена британського прем'єра Борис Джонсона Керрі Саймондс заявила, що як і її майбутній чоловік вона мала симптоми коронавірусної хвороби. Про це вона написала у Twitter.

Але на відміну від Джонсона та британського принца Чарльза, який також був заражений, 32-річна Саймондс не перевірялася, чи є у неї вірус.

"Я провела минулий тиждень у ліжку з основними симптомами коронавірусу. Мені не потрібно було проходити обстеження, і після семи днів відпочинку я відчуваю себе сильнішим, і я йду на поправку", – твітнула Саймондс, яка очікує народження дитини влітку.

"Бути вагітною з COVID-19 – це викликає занепокоєння. Іншим вагітним жінкам: будь ласка, прочитайте та дотримуйтесь найсвіжіших вказівок, які я вважаю заспокійливими", – додала Саймондс, яка посилалася на веб-сайт британського королівського коледжу акушерів та гінекологів.

Що відомо

  • Прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон і його подруга Керрі Саймондс заручені і чекають дитину, яка має народитися влітку.
  • Джонсон оголосив, що влітку планує піти у декретну відпустку по догляду за дитиною. За його словами, він скористається правом такої відпустки на два тижні.

Вибір редакції

На початок