Ситуація у Сєвєродонецьку: йдуть бої, оборона тримається — Гайдай

Ситуація у Сєвєродонецьку: йдуть бої, оборона тримається — Гайдай

Ситуація у Сєвєродонецьку: йдуть бої, оборона тримається — Гайдай
Сєвєродонецьк, Луганщина, 13 березня, фото: Сергій Гайдай

У Сєвєродонецьку станом на вечір 31 травня тривають вуличні бої, українські військові тримають оборону. Про це у вечірньому ефірі розповів голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"Бої ідуть в середині Сєвєродонецька. Російські війська на жаль контролюють більшу частину міста на сьогоднішній день. Але побоювання оточення, такого не станеться. Є можливість маневрувати, тому військові спокійно тримають оборону на позиціях", — повідомив Сергій Гайдай.

Гайдай додав, що наразі пошкоджено 90% міста, з них 60% будинків мають критичні ушкодження і не підлягають відновленню. Вся інфраструктура також зруйнована.

Сергій Гайдай наголосив, що російській армії не вдається захоплювати усю область і Луганська область тримає оборону вже четвертий місяць. Тому плани та цілі армії РФ постійно змінюються, з огляду на досягнення на фронті.

Що відомо

  • Російські окупанти продовжують штурмувати населені пункти поблизу Сєвєродонецька. 30 травня через обстріли на Луганщині загинули щонайменше двоє людей, шестеро отримали поранення.
  • Російські військові просунулися всередину Сєвєродонецька, тривають вуличні бої. Про це у своєму телеграм-каналі 30 травня повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
  • Військові РФ обстріляли авто, яке їхало забирати 10 людей з Луганщини: загинув французький журналіст Фредерік Леклерк Імхоффа, який робив матеріал про евакуацію.
  • 30 травня в Сєвєродонецьку окупанти розстріляли машину з двома волонтерами — вони поранені.
  • У Сєвєродонецьку, що на Луганщині, зруйновано всю критичну інфраструктуру та пошкоджено 90% будинків.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

На початок