6 червня на Вінниччині почнуть працювати літні табори для дітей

6 червня на Вінниччині почнуть працювати літні табори для дітей

6 червня на Вінниччині почнуть працювати літні табори для дітей
Фото: Суспільне

6 червня на базі обласних закладів позашкільної освіти Вінниччини почнуть працювати літні табори для відпочинку дітей.

Про це повідомили у Департаменті гуманітарної політики ОВА.

6 червня на Вінниччині почнуть працювати літні табори для дітей

Літні відпочинкові зміни працюватимуть за чотирма напрямками на базах:

  • Вінницької обласної станції юних натуралістів за еколого-натуралістичними напрямком – літня профільна школа "Юннат";
  • Вінницького обласного центру технічної творчості учнівської молоді за технічним напрямком – літня профільна школа "ProfiCamp";
  • Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій за туристсько-краєзнавчим напрямом – літня відпочинкова зміна "Веселий вулик";
  • Вінницького обласного Будинку культури учителя за художньо-естетичним напрямом – відпочинково-виховна зміна "Перлинка".

"Упродовж цього тижня будуть завершені всі підготовчі роботи – акти обстеження закладів територіальною Держпродспоживслужбою з відзначенням готовності до роботи. До перевірки долучаться представники праці та соціального захисту, державної служби з надзвичайних ситуацій", зазначають у профільному департаменті.

Кожна зміна передбачає проведення різних тематичних заходів, зокрема спрямованих на виховання любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій та цінностей.

Як зазначають у Вінницькій обласній державній адміністрації, неодмінною складовою стане формування здорового способу життя та навичок безпечної поведінки.

"Отже, цьогоріч позашкільні заклади освіти працюватимуть задля змістовного дозвілля на канікулах для місцевих та прибулих до нашої області дітей", – йдеться в дописі.

Читайте також:

  • Вінниччинна прийняла понад 171 тисячу переселенців, третина з яких діти
На початок