Прикарпатські єгері упіймали чотирьох мисливців у Вигодському лісгоспі

Прикарпатські єгері упіймали чотирьох мисливців у Вигодському лісгоспі

Прикарпатські єгері упіймали чотирьох мисливців у Вигодському лісгоспі
Фото: Вигодський лісгосп

Чотирьох мисливців із нелегальною зброєю упіймали на території Слобідського лісництва Вигодського лісгоспу прикарпатські єгері. Цю інформацію Суспільному підтвердив головний спеціаліст Івано-Франківського управління лісового та мисливського господарства Геннадій Мельничук.

"30 травня охорона Вигодського лісового господарства отримала інформацію про те, що група людей вчиняє неправомірні дії. На початку була думка, що йдеться про крадіжку лісу. Охоронці та єгері виїхали на орієнтовне місце перебування тих людей. Вони затримали чотирьох жителів Львівщини, троє з яких мали при собі зброю. Дві одиниці гладкоствольної мисливської зброї не були зареєстровані в поліції", — розповідає Геннадій Мельничук.

З його слів, жителі Львівщини планували незаконно полювати на дичину в період тишіПеріод тиші триває з 1 квітня до 15 червня, коли перебування людей зі зброєю у лісах чи полях є забороненим.

"Чи вкрадена колода деревини чи відстріляні зайчик або козулька — це є крадіжка державного майна. Ці люди потрапили до єгерів на початку полювання. Вони не встигли відстріляти. Чоловіки будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за незаконне полювання. Штраф — до 1 020 грн з кожної людини", — каже Геннадій Мельничук.

Вилучені рушниці лісові охоронці передали до поліції. Власників також можуть оштрафувати за незаконне зберігання і використання зброї.

На Facebook-сторінці Вигодського лісгоспу повідомили, що затримані чоловіки — жителі села Верхня Рожанка Львівської області.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок