У Сумах відбувся товариський матч між футболістами та представниками силових структур

. Фото: Олександр Качанов/ Суспільне Суми

Товариський матч з футболу відбувся у Сумах на стадіоні "Ювілейний" 29 травня. Участь у ньому взяли команда "Слава Україні" (працівники асоціації футболу Сумської області, футбольні арбітри та тренери) та команда "Героям слава" з представників силових структур.

У першому таймі матчу перемагали "сині" - "Слава Україні". З 19 до 27 хвилини гри Максим Кисельов оформив "хет-трік", ще один гол – на 34-й хвилині – забив Євген Петраков.

На це "жовті" - "Героям слава" - відповіли двома голами. Після перерви "жовті" пішли вперед і не лише відігрались, а і повели в рахунку – 6:4. Сині після цього скоротили відставання (відзначився Дмитро Кругляк), а за кілька секунд зрівняли рахунок (гол забив Артем Линник). Через кілька секунд після цього арбітр матчу дав свисток про завершення гри – 6:6.

Тренер команди "Героям слава" говорить: "Головне, що хлопці трошки відволіклись від війни. Рахунок у матчі не головне – головне, що переможе Україна". "А вона переможе - 100%", - додав голова асоціації футболу Сумської області Андрій Прохорович.

• У Ромнах на Сумщині відбувся розіграш першого в області футбольного трофею в сезоні 2022 - Кубку Геннадія Свірського.
  • На Сумщині розіграють "Кубок ЗСУ". У ньому візьмуть участь 8 футбольних команд області.
  • ФК "Альянс" з Сумщини провів благодійний інтернет-аукціон.