Криптовалютні компанії створили платформу для збору даних про шахраїв

Криптовалютні компанії створили платформу для збору даних про шахраїв

Криптовалютні компанії створили платформу для збору даних про шахраїв
Фото: Unsplash

Криптовалютна біржа Binance та інші компанії створили платформу Chainabuse для збору й обміну даними про випадки шахрайства та зламу.

Про це 25 травня повідомляє компанія TRM Labs, яка спеціалізується на аналізі блокчейну.

"TRM Labs, лідер у галузі інтелектуальних рішень для блокчейну, оголосила про запуск нової платформи для повідомлення про шахрайство Chainabuse, яка дозволяє будь-якому учаснику криптоекономіки попереджати інших про шахрайство та злам", — йдеться у повідомленні.

У компанії пояснили, що цей інструмент дозволятиме користувачам, жертвам фінансових злочинів та компаніям підвищувати безпечність криптоекосистеми.

"Попередження про шахрайські дії часто з'являються на сайтах соціальних мереж, таких як Twitter або Discord, але ці повідомлення можуть бути важко перевірити, об'єднати або відстежити з часом", — розповіли в TRM Labs.

Представники компанії обіцяють, що Chainabuse буде безкоштовною та багатомережною. Над створенням платформи працювали великі криптокомпанії, зокрема, Binance.us, TRM Labs, Solana Foundation, Aave, Circle, Civic, а також Hedera.

Як зазначили у TRM Labs, криптовалютна індустрія значно зросла за останні кілька років, досягнувши піку ринкової капіталізації в 3 трильйони доларів у 2021 році.

Що відомо

  • 12 травня криптовалютна біржа Binance закрила для росіян послуги з переказу та виведення грошей незалежно від країни резидентства.
  • 29 квітня Binance заблокувала облікові записи родичів кремлівських чиновників, позбавивши їх можливості продажу, придбання чи переказу криптоактивів.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 91. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок