Протидія злочинності: поліція шукає диверсантів на Харківщині

Протидія злочинності: поліція шукає диверсантів на Харківщині

Протидія злочинності: поліція шукає диверсантів на Харківщині
Фото: Національна поліція України

У поліції повідомили, що правоохоронці виявили майже 10 кг тротилу та запобігли підриву об'єкта критичної інфраструктури на Харківщині.

Також правоохоронці виявили людей, які активно підтримують дії РФ на території України, повідомили у Департаменті стратегічних розслідувань Нацполіції.

"У ході відпрацювання Харкова та Харківської області поліцейські виявили осіб, які активно підтримують дії РФ на території України та чекають "приходу руського миру". На даний час із ними працюють правоохоронці. Також за місцями мешкання інших громадян була виявлена зброя", — йдеться у повідомленні.

"Спільно з іншими підрозділами поліції проводяться системні превентивні заходи, спрямовані на попередження та виявлення внутрішніх загроз задля підтримання правопорядку як в окремих регіонах країни, так і в державі в цілому. А саме — виявлення та припинення незаконної діяльності суспільно небезпечних груп та злочинних організацій, які можуть впливати на криміногенну та оборонну ситуацію в умовах воєнного стану", — йдеться у повідомленні.

Що відомо

  • На Харківському напрямку відзначається залучення російськими військовими диверсійно-розвідувальних груп, повідомили 19 травня у Генштабі ЗСУ.

Читайте також

У Харкові затримали координатора диверсійних груп — СБУ

На початок