"Завалена лабораторія": Харків чекає результатів підозр на СOVID-19 від Києва

"Завалена лабораторія": Харків чекає результатів підозр на СOVID-19 від Києва

"Завалена лабораторія": Харків чекає результатів підозр на СOVID-19 від Києва

Харківська область очікує оцінки встановлених підозр на коронавірус від столичної референс-лабораторії.

Про це сьогодні журналістам повідомив голова Харківської облдрежадміністрації Олексій Кучер.

"Встановлена підозра — це не просто собі людина щось почуває, а це реально підтверджений тест, але на рівні Харкова. На рівні Харкова ми отримуємо цей тест, і ми направляємо ці зразки, біологічні зразки, до Києва. І лише після того, коли Київ встановлює, лабораторія Києва встановлює, що дійсно є зараження коронавірусом, ми фіксуємо як підтверджений випадок. На сьогоднішній день, ще раз підкреслюю, у нас підтверджений один випадок", — сказав Кучер.

"Завалена лабораторія, і три дні ми вже не можемо отримати точно один випадок, який знайшов своє підтвердження в підозрі у нас", — додав голова обладміністрації.

За інформацією Харківської ОДА на 2 квітня, у Харківській області 12 підозр на коронавірус. Єдиний підтверджений випадок — від 28 березня.

Що відомо

  • За інформацією Харківської ОДА, у Харківському лабораторному центрі на чолі з Любов'ю Махотою пройшло навчання, яке за умови успішності тестів згодом дозволить Харкову самостійно визначати хворих на коронавірус. "Зараз вони проведуть 15 перших тестувань. З них 10 негативних вони направляють і 5 позитивних... Якщо ці дані на 100% співпадають, то таке тестування, точніше, навчання, яке було проведено, визнається належним, і тоді нам вже надають дозвіл самостійно визначати, хвора людина на коронавірус чи не хвора. І ми у подальшому вже не будемо направляти ці зразки для перевірки в Києві", — коментував голова Харківської ОДА Олексій Кучер.
На початок