На виїзді з Харкова у бік Циркунів знайшли розстріляні тіла трьох цивільних

На виїзді з Харкова у бік Циркунів знайшли розстріляні тіла трьох цивільних

На виїзді з Харкова у бік Циркунів знайшли розстріляні тіла трьох цивільних
Знищений автомобіль на трасі під Харковом. Фото: Сергій Болвінов/Facebook

Після звільнення села Циркуни на Харківщині правоохоронці почали оглядати місцевість. На трасі у бік села знайшли трупи трьох цивільних жителів.

Про це повідомив начальник Слідчого управління поліції Харківщини Сергій Болвінов.

У перший день війни Збройні сили України зупинили просування російських військ у бік Харкова. Тривалий час ця територія не була підконтрольною ЗСУ.

Після звільнення Циркунів від окупантів слідчі почали огляд території — за словами Болвінова, тут знайшли трьох розстріляних російськими військовими цивільних жителів. Одного з цивільних комусь вдалося поховати, незважаючи на обстріли, повідомив Болвінов.

Тут також знайшли двох убитих російських окупантів.

"Циркуни — суцільний воєнний злочин РФ", — голова ОВА

У Циркунах триватимуть роботи з розмінування, повідомив у телеефірі голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. Повертатися до села жителям ще зарано.

"Циркуни зараз — це суцільний воєнний злочин Російської Федерації, тому що велика кількість будинків зруйнована, приватних будинків, велика кількість адміністративних будівель, школи. Є тіла, тіла цивільних людей. Окупанти навіть не позабирали тіла власних солдатів, вони на вулицях, у приватних помешканнях тощо. Нам ще дуже багато слід зробити", — повідомив Синєгубов.

Що відомо

  • 7 травня Генштаб повідомив, що Збройні сили України взяли під контроль село Циркуни. У селі правоохоронці фіксують злочини окупантів, а піротехніки розміновують територію.
  • Циркунівський сільський голова Микола Сікаленко звернувся до жителів громади після звільнення села від окупантів: "Я сподіваюсь, що ці буремні часи пройшли. Тепер нам належить виконати дуже багато роботи".
  • 9 травня стало відомо, що внаслідок спрацювання російської розтяжки у Циркунах загинули двоє жінок.
На початок