Російська агресія: Терехов хоче почути позицію кожного депутата Харківської міськради

Російська агресія: Терехов хоче почути позицію кожного депутата Харківської міськради

Депутати Харківської міської ради, як і обласної, зберуться на сесію найближчим часом у дистанційному режимі.

Про це Суспільному 6 травня сказав Харківський міський голова Ігор Терехов.

"Є певні питання, пов’язані з перерозподілом бюджетних коштів. Другий момент — я хочу розуміти позицію кожного депутата щодо російської агресії. Нехай кожен проявить себе. І ще деякі питання, які, я вважаю, потрібно винести та обговорити у сесійній залі, хоч і в онлайн-режимі", — сказав Терехов.

За його словами, позиція частини фракцій щодо російського вторгнення в Україну йому зрозуміла, він хоче почути представників усіх фракцій. Терехов також зазначив, що на розгляд депутатів винесуть питання перейменувань у Харкові, але перед цим проведуть онлайн-опитування харків'ян.

"Що стосується перейменувань, моя чітка позиція, що сьогодні не має бути у назвах вулиць площ, узвозів, шосе, не має бути назв російських міст. Однозначно! Друге: ми маємо перервати відносини з містами-побратимами Російської Федерації, тому що це братство закінчується, бачите чим (показує на зруйновану обстрілами будівлю — ред.). Винесемо у сесійну залу, але перед тим, як винести ті чи інші рішення, я хочу, щоб ми чітко на сайті міської ради проведемо широке обговорення, яке перейменування. Припустімо, Московського проспекту, як люди хочуть, Бєлгородське шосе… Від завтра ми проведемо опитування людей, як вони бачать, яка назва має бути", — сказав Терехов.

Сесія, за словами міського голови, має відбутися незабаром.

Що відомо

  • 27 квітня мер Харкова Ігор Терехов заявив, що місто позбудеться топонімів, пов'язаних з Росією, і дасть вулицям імена захисників.
  • 3 травня голова облради Тетяна Єгорова-Луценко повідомила, що сесія Харківської обласної ради відбудеться у форматі відеоконференції найближчим часом. За її, словами, на сесії розглянуть питання підтримку територіальної цілісності Харківської області.
На початок