В обласному перинатальному центрі показали, як працюють апарати ШВЛ

В обласному перинатальному центрі показали, як працюють апарати ШВЛ

В обласному перинатальному центрі показали, як працюють апарати ШВЛ UA.Волинь

На Волині є 225 апаратів штучної вентиляції легень, - розповів Суспільному начальник управління охорони здоров'я Волинської облдержадміністрації Ігор Ващенюк. Вісім з них - в обласному перинатальному центрі.

В обласному перинатальному центрі є два інфекційні бокси, де лікуватимуть пацієнтів, у яких можуть виявити коронавірус, - каже завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Іван Вороблевський.

Бокси повністю ізольовані: мають окремий вхід та вихід, аби персонал не контактував з колегами. Лікар говорить: опорним пунктом є Луцький пологовий, втім, своїх пацієнтів теж готові лікувати.

Іван Вороблевський, завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії з методами еферентної терапії: "У нас є індивідуальний захист: рукавички, маски, окуляри, щитки і "протичумні" костюми, які закривають усе тіло., щоб не було відкритих ділянок шкіри. Тут можемо надати повністю реанімаційну допомогу із ШВЛ і відповідним лікуванням".

У приміщенні знаходиться шафа з медикаментами, які потрібні при наданні допомоги та лікуванні. При потребі у боксі можуть розгорнути операційну, - говорить медик.

В обласному перинатальному показали як працює ШВЛUA.Волинь

В обласному перинатальному показали як працює ШВЛ

Іван Вороблевський, завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії з методами еферентної терапії: "Приміщення обладнане дихальним апаратом до апарату можемо під єднати кисень, медичне повітря, вакуум – це все є на стінній консолі, що не потребує іншого медобладнання. Також бокс оснащений аратом міздрей, який показує артеріальний тиск, пульс, серцеві відведення, сатурацію, показує температуру і частоту дихання".

Як працює апаратів штучної вентиляції легень, лікар далі розповідає.

Іван Вороблевський, завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії з методами еферентної терапії: "Є така інкубаційна трубка, яка вводиться в трахею, до трубки приєднаний пацієнт і вентилюється. Зараз апарат показує, що ми від'єднали пацієнта і дає збій ".

Шість апаратів штучної вентиляції легень знаходяться на четвертому поверсі в реанімаційному відділенні. Медик каже: в перинатальному центрі нині є 50 експрес-тестів для виявлення коронавірусу. Загалом в області 225 апаратів ШВЛ. Потрібно ще сто, - розповів начальник управління охорони здоров'я волинської ОДА Ігор Ващенюк.

Ігор Ващенюк, начальник управління охорони здоров'я волинської ОДА: "З них біля 20 несправні чи в ремонті, але більше 200 справні, є замовлення на 30 ШВЛ, але проблема в тому, що гроші є, купити ніде, бо в усьому світі великий попит".

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди