У США працівники Amazon та Instacart страйкують через коронавірус

У США працівники Amazon та Instacart страйкують через коронавірус

У США працівники Amazon та Instacart страйкують через коронавірус
. Original

Співробітники компаній Amazon та Instacart, що займаються доставкою продуктів харчування, почали у США загальнодержавний страйк.

Страйкарі вимагають покращення заходів безпеки через коронавірус, адже їм доводиться виходити на роботу, поки переважна більшість людей дотримується ізоляції, інформує Голос Америки.

Обидві компанії оголосили, що мають намір найняти на роботу десятки тисяч нових співробітників, бо нині онлайн-торгівля та доставка продуктів надзвичайно затребувані. Нинішні ж робітники стверджують, що керівництво не робить достатньо для гарантування їхньої безпеки.

Працівники Amazon зокрема хочуть, аби склади зачинялися на довший час і проходили ретельну санітарну обробку, а співробітники Instacart вимагають дезінфекційні серветки, санітайзери та збільшення зарплатні через ризик, з яким стикаються щодня. Також страйкарі просять збільшення кількості оплачуваних лікарняних.

У Amazon працює близько 800 тисяч людей, при цьому принаймні в 11 складах компанії були зафіксовані зараження коронавірусом. Керівництво каже, що вдається до значних кроків заради своїх працівників, зокрема пропонує необмежену неоплачувану відпустку тим, хто почувається некомфортно на роботі під час пандемії, а також тимчасово збільшила зарплатню робітникам на два долари за годину.

Керівництво Instacart обіцяє надати своїм співробітникам більше санітайзерів та змінити налаштування мобільної програми таким чином, аби ті могли отримувати більші чайові.

Станом на 31 березня у США підтверджено понад 164 тисячі випадків інфікування коронавірусом, майже 3 тисячі людей померло.

Що відомо

На початок