У Британії оцінили збитки від санкцій проти Росії

У Британії оцінили збитки від санкцій проти Росії

У Британії оцінили збитки від санкцій проти Росії
. Фото: Paul Fiedler

Економіка Великої Британії втратить через запровадження санкції проти Росії 6 мільярдів фунтів стерлінгів (приблизно 7,96 мільярда доларів) протягом дев'яти років.

Про це йдеться у звіті Міністерства закордонних справ Британії, передає The Telegraph.

Згідно з проведеним урядом аналізом, найбільше постраждає британська індустрія предметів розкоші, зокрема торговці автомобілями Bentley та Aston Martin, а також сумками Burberry. Очікується, що до 2030 року прибутки цього сектора знизяться на 881,7 мільйона фунтів стерлінгів. Збитки компаній, які займаються експортом товарів та технологій нафтообробки, досягнуть 6,7 мільйона фунтів стерлінгів, а збитки комп'ютерної індустрії — 4 мільйони фунтів стерлінгів.

В уряді Британії також прогнозують велику кількість додаткових витрат на супутні товари, таких як страхування, що продається разом із товарами. Попри це, як зазначає видання, дії уряду підтримують майже всі британські компанії, включаючи індустрію предметів розкоші.

Війна. Усі останні новини

Що відомо

  • За даними Daily Express, Велика Британія протягом тижня направить Україні самохідні артилерійські установки AS-90, а також 45 тисяч артилерійських снарядів до них.
  • 21 квітня Британія запровадила черговий пакет економічних санкцій проти Росії, заборонивши імпорт деревини, срібла, предметів розкоші, а також підвищивши мито на торгівлю з РФ.
  • Також Британія розширила пакет санкційних обмежень, запроваджених у зв’язку зі збройною агресією Росії проти України, додавши до нього ще 26 фізичних та юридичних осіб, пов’язаних з оборонною сферою.
  • 14 квітня уряд Великої Британії запровадив санкції проти Євгена Тененбаума і Давида Давидовича — двох росіян, пов’язаних із російським підсанкційним олігархом Романом Абрамовичем.
  • З 10 березня Британія ввела санкції проти російсько-ізраїльського бізнесмена Романа Абрамовича та інших російських бізнесменів, безпосередньо пов'язаних з Кремлем та президентом Росії Володимиром Путіним.
  • Як наслідок, Абрамович уперше за шість років вибув з топ-10 найбагатших власників спортивних клубів Forbes. Мільярдер був змушений виставити на продаж "Челсі" через санкції, пов'язані з вторгненням РФ в Україну.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 60. Текстовий онлайн

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne 2.0

Підписуйтесь на розсилку Суспільного головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок