У Нідерландах збанкрутіла "дочка" "Альфа-банку"

У Нідерландах збанкрутіла "дочка" "Альфа-банку"

У Нідерландах збанкрутіла "дочка" "Альфа-банку"
ookarchitecten.nl

У Нідерландах оголошений банкрутом Amsterdam Trade Bank — дочірній банк підсанкційного "Альфа-банку".

Як повідомляє Reuters, відповідне рішення ухвалив Окружний суд Амстердама.

"Amsterdam Trade Bank (ATB), дочірня компанія російського Альфа-банку, був оголошений банкрутом", — йдеться у повідомленні.

Як повідомив Національний банк Нідерландів, вкладники ATB отримають до 100 000 євро кожен у рамках нідерландської системи гарантування вкладів. За даними регулятора, банк мав близько 23 000 клієнтів, більшість з яких – нідерландці, а 6000 – німці.

Відповідно до документів у Торгово-промисловій палаті Нідерландів, кінцевим бенефіціарним власником банку є Михайло Фрідман, російсько-ізраїльський мільярдер, який оскаржує західні санкції, запроваджені проти нього після вторгнення Росії в Україну. За даними видання, його частка в ATB становить понад 25%, але не більше ніж 50%.

Альфа-Банк підпадає під санкції США, але не став ціллю обмежень, запроваджених з боку Європейського Союзу. Попри це нідерландська фінансова газета Het Financieele Dagblad (FD) повідомила, що 21 квітня вкладники банку почали виявляти ознаки знервованості. При цьому інші європейські банки відмовлялись приймати перекази з ATB через страх опинитись під санкціями.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 58. Текстовий онлайн

Війна на околицях Києва та життя в столиці. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок