З Луганщини сьогодні виїхали більш як 100 людей

З Луганщини сьогодні виїхали більш як 100 людей

З Луганщини сьогодні виїхали більш як 100 людей

З Луганщини 21 квітня евакуаційними автобусами виїхали понад 100 осіб. Завтра планується організована безкоштовна евакуація з Рубіжного та Лисичанська. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Він додав, що жителі Лисичанська сьогодні виїхали на автобусах приватних перевізників до тих населених пунктів, куди не прямує безоплатний евакуаційних потяг. "Якщо є можливість, чому ні? Заради життя. Користуються такими послугами і жителі інших міст, зокрема, Сєвєродонецька", — наголосив очільник Луганщини.

Гайдай зазначив, що за безкоштовно організованою евакуацією 21 квітня вдалося вдалося вивезти 6 жителів Сєвєродонецька, 37 людей з інвалідністю Гірської громади та 60 жителів Попасної, звідки вивозили автобусом та декількома автомобілями. "Ці люди вже в безпеці. Завтра планується організована безкоштовна евакуація з Рубіжного та Лисичанська. Будьте напоготові", — повідомив голова ОВА.

Що відомо

  • Складна ситуація у Попасній, де точаться вуличні бої. Російська армія знову намагалась закріпитися у західній частині Рубіжного, і вкотре — безрезультатно. Але на Луганщині триває евакуація. Зокрема, з Попасної сьогодні змогли вивезти 60 жителів, повідомляє начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.
  • На Луганщині 21 квітня триває евакуація
  • Вночі з 19 на 20 квітня російська армія обстріляла Новодружеськ. А в окупованій Кремінній загарбники вивісили російські прапори. Евакуація людей з міста поки неможлива.
  • У Попасній від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 100 людей

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

На початок