Китай закликав США "розтопити лід" у відносинах між державами

Китай закликав США "розтопити лід" у відносинах між державами

Китай закликав США "розтопити лід" у відносинах між державами
CGTN

Посол Китаю в США Цинь Ган закликав уряд Сполучених Штатів докласти зусиль для пошуку шляхів покращення відносин між двома країнами.

Як повідомляє CGTN, про це посол заявив під час виступу на 25-му Китайському форумі Гарвардського коледжу (HCCF) по відеозв'язку. Він зазначив, поки ще не пізно, важливо "розтопити лід" нової холодної війни.

За його словами, відносини між державами зіткнулися зі складною ситуацією. Дипломат закликав обидві сторони проводити відверті обміни думками та діалогами, щоб зруйнувати цей лід недовіри.

Зазначивши, що у Гарвардському університеті навчається понад 1000 китайських студентів, що є найбільшою групою у його міжнародній студентській спільноті, він назвав це "яскравою картиною" обміну людьми між Китаєм та Сполученими Штатами.

Проте, за словами посла, відносини між Китаєм та США зіткнулися із "серйозною та складною ситуацією", на тлі росту непорозуміння та прорахунків між двома країнами, що спричиняє формування льоду так званої "нової холодної війни".

Відтак Цинь Ган закликав обидві сторони активніше обмінюватись думками та діалогами, щоб зруйнувати недовіру.

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок