На Сумщині під час обстрілів Охтирки загинули одна дитина і 30 цивільних

На Сумщині під час обстрілів Охтирки загинули одна дитина і 30 цивільних

На Сумщині під час обстрілів Охтирки загинули одна дитина і 30 цивільних
м. Охтирка Фото: Facebook/Сумська обласна прокуратура

Через обстріли Охтирки протягом 30 днів у місті загинули одна дитина та 30 дорослих мирних жителів. Про це написали на Facebook-сторінці Сумської обласної прокуратури.

Правоохоронці розслідують більше 50 кримінальних проваджень, розпочатих за фактами порушень законів та звичаїв війни під час обстрілів м. Охтирка (ч. 1 та ч. 2 ст. 438 КК України).

За даними слідства, російські військові впродовж 30 днів обстрілювали з важкої артилерії та скидали бомби на житлові квартали Охтирки. Були пошкоджені та зруйновані сотні житлових будинків, знищені об’єкти критичної інфраструктури. За попередніми даними, загинуло 30 мирних жителів та 1 дитина - семирічна Аліса.

Наразі прокурори разом зі слідчими фіксують кожен злочин, вчинений військовими РФ, задля притягнення винних до відповідальності.

Що відомо

  • В Охтирці російськими обстрілами пошкоджені 15 будинків — прокуратура
  • Авіаударами російських військових в Охтирці була зруйнована військова частина. Кілька днів загиблих діставали з-під завалів.
  • Внаслідок бомбардувань російськими військами в Охтирці зруйнована ТЕЦ. В місті відсутнє централізоване опалення, також були проблеми із водопостачанням та газопостачанням.
  • На початку березня в місті російськми авіаударами зруйновано будівельну та нафтоналивну бази. Про це 6 березня повідомили в обласній прокуратурі.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок