У селищі Слатине на Харківщині — нові жертви російських обстрілів

У селищі Слатине на Харківщині — нові жертви російських обстрілів

У селищі Слатине на Харківщині — нові жертви російських обстрілів
Евакуація з Дергачів, 6 квітня. Фото: Суспільне Харків

Дергачівська громада продовжує піддаватися масованим обстрілам з боку російських військ. У селищі Слатине 9 та 10 квітня загинули п'ятеро цивільних.

Про це Суспільному повідомило джерело у Дергачівської міській раді.

"Гатять по місту. За вчора у нас в Слатине троє загиблих і двоє поранених. Сьогодні знову зранку двоє загиблих, серед яких молода дівчина до 30 років і чоловік 60 років. Влучили у приватний будинок, люди не встигли добігти до підвалу. І поранених поки не знаємо, яка кількість", — повідомив співрозмовник.

У громаді щодня — нові руйнування від обстрілів: "У нас різні снаряди падають: і "гради", і міни, і фугасні, і крилаті, касетні так звані".

"Якщо загалом по громаді взяти, то це понад 500 зруйнованих будівель. У нас питання на сьогодні щодо гуманітарних коридорів. Немає можливості зробити, у нас під окупацією сидять в населених пунктах: Казачолопанський, Цупівський, Токарівський, Проходівський, Русько-Лозівський старостати. Там вже на межі гуманітарної катастрофи питання", — повідомило джерело.

За інформацією співрозмовника, до міської влади надходить інформація, що люди вимушені їсти худобу і навіть собак: "Є така інформація у деяких округах".

За оцінками джерела, з Дергачів евакуювали близько 90% жителів, з підконтрольних Україні селищ — до 70%.

Що відомо

На початок