Спортсменки з Харкова продають паралімпійські медалі, щоб підтримати Каразінський університет

Спортсменки з Харкова продають паралімпійські медалі, щоб підтримати Каразінський університет

Спортсменки з Харкова продають паралімпійські медалі, щоб підтримати Каразінський університет
Людмила Ляшко та Марина Литовченко. Фото: facebook.com/ludmila.bridz I facebook.com/Марина Литовченко

Марина Литовченко та Людмила Ляшенко, які представляють Харківську область на міжнародних змаганнях, оголосили про продаж медалей, які вони завоювали на Паралімпіадах, щоб підтримати Харківський національний університет імені Каразіна, його викладачів та студентів.

Про продаж медалі Марина Литовченко, яка виступає у змаганнях з настільного тенісу, оголосила у Facebook 10 квітня.

"Я вирішила допомогти своєму Каразінському університету у ці важкі часи, коли багато його будівель зруйновано, коли студенти та викладачі потребують щоденної допомоги. Я вирішила продати найдорожчу зі своїх нагород — золоту Паралімпійську медаль з Токіо 2020, щоб університет жив і повноцінно працював. Особливо символічним є те, що у напівфіналі та фіналі Паралімпіади у Токіо я з рахунком 3:0 обіграла двох представниць Росії", — написала Марина Литовченко.

Стартова ціна медалі — 30 тис. гривень, кожен наступний крок — 1,5 тис. гривень. Аукціон триватиме до 30 квітня.

Ініціативу Литовченко підтримала лижниця та біатлоністка Людмила Ляшенко.

"Моя близька подруга Марина Литовченко виставила на продаж свою Паралімпійську медаль, щоб отримані кошти були перераховані на допомогу її Університету — студентам та співробітникам. Я вирішила доєднатися до цієї благодійної акції, адже неодноразово була у стінах цього величного університету з більш ніж 200-річною історією. Ми неодноразово з соціологічним факультетом та Мариною організовували інклюзивні заходи, які демонстрували, що людяність та взаємна підтримка — це такі важливі складові життя у цьому університеті", — написала Людмила Ляшенко.

Лижниця виставляє на аукціон дві медалі — "золото" та "бронзу" з Паралімпіади 2018 року.

"Це ті медалі, що далися мені неймовірно важко, але я хочу поділитися часткою себе — це символ своєї безмежної підтримки", — повідомила спортсменка.

Умови участі в аукціоні за медалі Людмили Ляшенко такі самі, як і в Марини Литовченко.

Що відомо

  • Марина Литовченко завоювала першу золоту медаль Паралімпіади у Токіо 30 серпня. Для спортсменки це була друга Паралімпіада у кар'єрі: у Ріо у 2016 році харків'янка здобула "бронзу".
  • Під час зимових Паралімпійських Ігор у Південній Кореї Людмила Ляшенко завоювала одну золоту та три бронзові медалі у біатлоні та лижних перегонах.
На початок